Další informace o průmyslových vysavačích, nebo o další prostředky pro domácnost.

Bazénove vysavace

2. července 2010 v 16:58 |  Průmyslové vysavače

Poloautomatické bazénové vysavače dokáží spolehlivě vyčistit nejen dno, ale i stěny Vašeho bazéna.Inštalácia bazénových vysavačů je velice rychlá a snadná. Připojují se přes skimmer k pískové filtraci. Bazénové vysavače pro vysávání nečistot z bazénu využívají sací síly filtračního systému. Pohyb vysavače je zajištěn díky patentované technologii pulzující membrány Baracuda. Svými pohyby vysavač uvolňuje usazeniny a středovou trubicí dokonale vysává nečistoty.
A co je nejdůležitější - poloautomatické vysavače pracují bez Vaší přítomnosti.

Automatické bazénové vysavače jsou schopny automaticky, a to v době Vaší nepřítomnosti, odstranit nečistoty ze dna nebo i stěn bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr s filtrační schopností do 50 ěm přefiltruje až 18 m3 vody za hodinu. Po vložení vysavače do bazénu a jeho následném zapnutí pracuje automaticky, nezávisle na chodu filtrační jednotky. Zabudovaný mikroprocesor se samoprogramovacou schopností mu umožní zvolit takový čistící režim, který bude nejvhodnější pro tvar a velikost Vašeho bazénu.
V základní výbavě všech nabízených modelů je odkládací transportní vozík. Vysavače vyšší třídy jsou navíc vybaveny i dálkovým ovládáním, díky kterému můžete naprogramován cyklus čištění ovlivňovat a celý proces tak urychlit.

Chcete Váš bazén vybavit automatickým vysavačem a nevíte jaký je pro Vás nejvhodnější? Kontaktujte našeho bazénového specialistu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex Alex | Web | 9. září 2010 v 11:10 | Reagovat

podobný vysavač doma máme

2 moenia moenia | Web | 12. listopadu 2010 v 19:30 | Reagovat

Musi to byt prima, kdyz pracuje sam, ale asi to bude ve vyssi cenove relaci.

3 AliceInWonderland AliceInWonderland | 23. listopadu 2010 v 23:31 | Reagovat

Demence je nejzávažnější duševní onemocnění zapříčiněné degenerativními přeměnami v mozkové tkáni. Ty jsou poté následkem rozličných mozkových poruch, nebo poškození, jako jsou Alzheimerova, Huntingtonova, nebo Creutzfeldt-Jakobova nemoc. Nejčastějšími příznaky demence jsou poruchy krátkodobé paměti, úsudku, orientace, a ost. kognitivních schopností, včetně pozornosti, chování, a komunikace, velmi často se poté vyskytují i poruchy vnímání, jako jsou halucinace, iluze, paranoia, také poruchy hybnosti, paralýza, či extrapyramidové poruchy. Velmi významnou vlastností demence je ztráta již získaných duševních schopností, nikdy tedy nelze hovořit o demenci vrozené.

Prvotní příznaky demence se obvykle projevují, jako postupné oslabování inteligence, schopnosti rozpoznávání a paměti. V preseniu (do 50-60 let) bývá progrese kognitivní deteriorace pomalejší, nicméně doprovázená častou psychotickou symptomatikou, která je schopna vyvolat zdání závažné schizofrenie, zvláště u mladých jedinců.

[editovat] Podoby demence
Demenci rozlišujeme ve dvou základních druzích, dle výskytu prvních příznaků:

presenilní (např. progresivní paralýza, TSE, PML)
stařecká, senilní (např. demence u Parkinsonovy nemoci)
Dále ji rozdělujeme dle její příčinosti na:

Atroficko-degenerativní (např. Alzheimerova choroba)
Ischemicko-vaskulární (např. mozek není dostatečně okysličován, multiinfarktová demence)
Symptomatická, infekční (např. alkoholová, v posledních stádiích AIDS, syfilis)

4 vysavače vysavače | Web | 13. listopadu 2012 v 15:59 | Reagovat

Máte rádi vysávání?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Můžete vyzkoušet také robotické vysavače, které uklidí váš dům.